«Купив водійське посвідчення в Інтернеті » у Прилуках поліцейські викрили чоловіка у використанні підроблених документів

Дата: 28.11.2023 09:15

Фото без описуУ ході проведення профілактичних заходів, екіпаж патрульної поліції зупинив транспортний засіб за порушення правил дорожнього руху. Поліцейські виявили у 35-річного водія легкового автомобіля водійське посвідчення з ознаками підробки.

26 листопада під час несення служби на одній з вулиць Прилук група реагування патрульної поліції Прилук зупинила автомобіль. Водій порушив правила дорожнього руху. Під час перевірки документів, у посвідченні водія поліцейські помітили елементи підробки.

Для з’ясування всіх обставин на місці події патрульні викликали слідчо-оперативну група райвідділу.

Керманич зізнався правоохоронцям, що посвідчення він придбав через мережу «Інтернет» за 12 тисяч гривень.

Поліцейські під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури розпочали кримінальне провадження за частиною 4 статті 358 Кримінального кодексу України (Використання завідомо підробленого документа).

Максимальна санкція статті передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк до двох років.

Відносно правопорушника поліцейські також склали адміністративні матеріали за статтями Кодексу України про адміністративні правопорушення:

- Ст. 121 (Порушення водієм правил керування транспортним засобом, правил користування ременями безпеки);

-  Ст. 126 (Керування транспортним засобом без відповідних документів).

Слідчі дії тривають.