Міжнародний день волонтерів

Дата: 05.12.2023 09:42

Дорогі волонтери!
  Прийміть  найщиріші вітання з вашим святом. Дякуємо вам за  вашу працю на благо процвітання добра і миру, за щиру допомогу військовим і тим, хто її потребує!
   Весь світ надихається вашою справою, адже український волонтер – це вже особливий феномен цього руху. Ніхто не має сумніву, що ви можете дістати будь-що в найкоротші строки і не важливо, чи це супутник чи прості речі, як сірники або свічки.
Волонтери – це люди з добрими і чуйними серцями, які не проходять повз чужу біду. Саме ви сьогодні – надійна опора для наших захисників, лікарів, людей, які опинилися у складних життєвих обставинах.
Низький уклін кожному волонтеру за вашу нелегку та таку благодійну й світлу місію. Кожен з вас герой. Кожен з вас особливий.
Щиро бажаємо вам міцного здоров’я, довголіття, вдячності від людей, миру в нашій країні та скорішої перемоги над ворогом.

Депутатський корпус селищної ради,
виконавчий комітет