До Всеукраїнської акції « 16 днів проти насильства».

Дата: 07.12.2023 11:38

Щороку у період з 25 листопада до 10 грудня в Україні проходить Всеукраїнська акція « 16 днів проти насильства». Це нагода ще раз нагадати громадськості про існування цих проблем у суспільстві, підвищити рівень обізнаності людей щодо усіх форм насильства

6 грудня 2023 працівниками Центру соціальних служб, із залученням поліцейських офіцерів громади, на базі Спеціалізованої служби первинного соціально-психологічного консультування осіб, які постраждали від домашнього та гендерно зумовленого насильства, проведено груповий захід, спрямований на привернення уваги мешканців громади до даної проблематики, підвищення рівня обізнаності у питаннях запобігання та протидії домашньому насильству.