До уваги платників податків!

Дата: 20.12.2023 15:34

Державна податкова служба України інформує, що 08 грудня 2023 року набрав чинності Закон України від 9 листопада 2023 року № 3453-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо скасування мораторію на проведення податкових перевірок» (далі – Закон № 3453-IX).

Законом № 3453-IX пункт 69 підрозділу 10 розділу ХХ Податкового кодексу України доповнено підпунктом 69.352, відповідно до якого з 1 грудня 2023 року по 31 грудня 2024 року до плану-графіка проведення документальних планових перевірок на 2023 та 2024 роки можуть бути включені платники податків, які відповідають хоча б одному з критеріїв, серед яких є пов’язані з рівнями сплати податку на прибуток та податку на додану вартість за 2021 рік.

Рівні сплати податку на прибуток та податку на додану вартість по галузях формуються на основі показників звітності за 2021 рік та публікуються на офіційному веб-сайті центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику.

З такими рівнями сплати можна детально ознайомитись за посиланням:

Зауважуємо!

Для цілей підпункту 69.352 пункту 69 підрозділу 10 розділу ХХ Податкового кодексу України відповідна галузь визначається за видами економічної діяльності на рівні класу згідно з КВЕД 009:2010.