Нарада працівників психологічної служби громади

Дата: 21.12.2023 09:15

На базі КУ "Інклюзивно Ресурсного Центру" Варвинської селищної ради відбулась спільна нарада працівників психологічної служби громади з фахівцями центру. В ході наради підведено підсумки роботи педагогічних колективів закладів освіти щодо проведення акції " 16 днів проти насилля". Психологами були представлені презентації проведених заходів закладами освіти в даному напрямку. На порядку денному спільної наради також розглядалось питання стосовно виявлення труднощів у розвитку дітей дошкільного віку і молодших школярів та взаємодії закладів освіти з ІРЦ. Про актуальність даної проблеми та важливість співпраці педагагічних колективів нашої громади з фахівцями інклюзивно-ресурсного центру розповідала присутнім Альона Семічева , директор закладу. З напрямками роботи практичних психологів щодо виявлення дітей з ООП в ЗДО та з алгоритмом їх роботи ознайомила Марина Саверська , директор ЦПРПП. Фахівці ( консультанти) ІРЦ Ніна Волох та Ніна Кармазін акцентували увагу педагогів на " червоних прапорцях" в розвитку дошкільників та на освітніх труднощах учнів початкової ланки освіти. Підсумувала роботу спільноти Lyuda Monko , фахівець ( консультант) ІРЦ , презентувавши алгоритм співпраці педагогів з батьками здобувачів освіти громади.