Звернення керівника КНП «Варвинська лікарня»

Дата: 28.12.2023 16:08

Фото без описуКНП «Варвинська лікарня» повідомляє, що заклад законтрактував стаціонарний пакет медичних послуг на 2024 рік включно із педіатричною допомогою.

Всі побажання та вимоги лікаря-педіатра Полонець Ірини Володимирівни були виконані. Педіатричне відділення залишено в тому ж приміщенні, де функціонувало раніше, збережено посади чотирьох медичних сестер стаціонару (цілодобовий пост) та двох санітарок з графіком роботи щоденно з 8.00 до 20.00.

В цьому ж приміщенні залишено кабінет амбулаторного прийому дітей, хоча він і не відповідає санітарно-гігієнічним вимогам та ліцензійним вимогам до приміщення, для проведення амбулаторно-поліклінічного прийому, введено посаду медичної сестри поліклініки.

В межах пакету послуг «Стаціонарна допомога дорослим та дітям без оперативних втручань» медичні послуги населенню громади надаються в денний час лікарями, відповідно до вимог пакету послуг, 3 сестрами медичними стаціонару, маніпуляційною медсестрою, сестрою медичною-анестезисткою, 3 молодшими медичними сестрами.

В нічний час черговим лікарем, трьома сестрами медичними стаціонару та молодшою медичною сестрою з догляду за хворими.

Не зважаючи на це, 18 грудня 2023 року Полонець І.В. подала заяву на звільнення з посади лікаря-педіатра поліклініки з 31.12.2023 року за власним бажанням, а 28.12.2023 року заяву про звільнення з посади лікаря-педіатра стаціонару з 31.12.2023 року за угодою сторін.

Так як відділення працювати без лікаря не може, адміністрація КНП «Варвинська лікарня» змушена зупинити діяльність педіатричного відділення до появи лікаря-педіатра за поданою на сайтах з пошуку роботи вакансією.

Медичним сестрам педіатричного відділення запропоновано працевлаштування в інші структурні підрозділи закладу.

В.О. директора КНП «Варвинська лікарня» Ірина Косенко-Ткач