ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ...

Дата: 29.12.2023 13:25

29 грудня Варвинська громада попрощалася із загиблим героєм з Калиновиці, захисником рідної землі Пирогом Віктором Михайловичем.

Він народився 24 листопада 1968 року в селі Світличне. Закінчив військове училище. Пізніше служив кадровим військовим Збройних Сил України у Полтаві, Харкові та Конотопі. З 1996 розпочав роботу у поліції у Варві. На посаді дільничного пропрацював понад 10 років. З 2018 по 2020 працював у агрокомпанії «Кернел» керівником підрозділу охорони.

24 лютого 2022 року був мобілізований до роти охорони Прилуцького ТЦК та СП. Службу проходив у званні майора у військовій частині А4784, був заступником командира механізованої роти. Загинув 26 грудня під час виконання службового обов’язку.

Поховали захисника на кладовищі у Варві. Попрощатися з героєм прийшли сотні людей – рідні та друзі. З вшанувальним словом до присутніх звернулась селищний голова Валентина САВЕРСЬКА-ЛИХОШВА, Олена Холявінська та В’ячеслав Гиленко. Поминальну службу проводив отець Віталій, настоятель собору Різдва Пресвятої Богородиці ПЦУ.

Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким загиблого.

Невимовний біль втрати для родини, для громади, для всієї України.