Знищив автівку односельця заради помсти: На Прилуччині поліція затримала палія

Дата: 29.12.2023 10:36

Зранку 26 грудня на лінію «102» звернувся мешканець одного із сіл Яблунівської громади. Чоловік повідомив, що вночі невідомі підпалили його автомобіль ВАЗ. Внаслідок підпалу автівка повністю знищена вогнем.

Слідчо-оперативна група Прилуцького районного поліції ретельно оглянула місце події та вилучила низку речових доказів. Правоохоронці з’ясували, що єдиною ймовірною причиною пожежі був підпал автомобіля.

Слідчий поліції відкрив провадження за частиною 2 статті 194 Кримінального кодексу України (умисне знищення або пошкодження майна шляхом підпалу).

У результаті комплексу оперативно-розшукових заходів поліцейські встановили, що до злочину причетний 42-річний мешканець того ж села. Зловмисник зізнався, що вже протягом тривалого часу конфліктує з потерпілим, а нині вирішив йому помститися за усі образи та підпалив автівку.

Поліція затримала чоловіка у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Таке діяння карається позбавленням волі на строк від трьох до десяти років.

Процесуальне керівництво у провадженні здійснює Прилуцька окружна прокуратура.