Перевезення вантажів допомоги за рахунок проєкту «Програма підтримки продовольчої безпеки «Згуртовані громади»

Дата: 04.01.2024 09:18

Фото без описуВсеукраїнська асоціація громад (ВАГ) за підтримки Програми USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО) продовжує реалізацію проєкту «Програма підтримки продовольчої безпеки «Згуртовані громади» і  пропонує скористатися можливістю здійснення перевезень вантажів допомоги за рахунок проєкту у громади, які потерпіли від агресії російської федерації, деокуповані громади, а також у ті, які прихистили у себе внутрішньо переміщених осіб.

Якщо ви маєте можливість допомогти постраждалим громадам, їх мешканцям, внутрішньо переміщеним особам чи дрібним фермерам та/або у вас є потреба доставити до них необхідні вантажі, звертайтеся за електронною адресою: office@communities.org ua або sliusarchyk@communities.org.ua.

ВАГ організує логістику та забезпечить перевезення таких вантажів за рахунок проєкту «Згуртовані громади».