Інформація про продовження діючих тарифів на новий термін (строк) на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення на території смт Варва на 2024 рік

Дата: 09.01.2024 11:57

Шановні споживачі!

КП «Господар», враховуючи вимоги ч.5 ст.10 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», повідомляє, що комунальному підприємству «Господар» Варвинської селищної ради Чернігівської області встановлено для всіх категорій споживачів тарифи на новий строк - 2024 рік:

• на централізоване водопостачання – 25,47 грн./м 3 з ПДВ;
  • на централізоване водовідведення – 66,44 грн./м 3 з ПДВ.

На час дії введеного в Україні воєнного стану та до останнього дня календарного місяця, в якому його припинено (скасовано), комунальному підприємству «Господар» Варвинської селищної ради Чернігівської області встановлено для населення нижчий від економічно-обґрунтованого розміру тариф на новий строк - 2024 рік:

• на централізоване водопостачання – 23,42 грн./м 3 з ПДВ;
  • на централізоване водовідведення – 60,40 грн./м 3 з ПДВ.

Вказаний тариф встановлений рішенням виконавчого комітету Варвинської селищної ради «Про встановлення діючих тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення на новий строк в смт Варва на 2024 рік» №144 від 21 грудня 2023 року та застосовується починаючи з 01 січня 2024 року.

Джерело всієї необхідної інформації – офіційний веб-сайт Варвинської селищної ради в мережі Інтернет: https://varvynska-gromada.gov.ua  у вкладці КП «Господар», газета «Слово Варвинщини» від 11.01.2024 року, інформаційні стенди Варвинської селищної ради та КП «Господар», а також у платіжних документах.