Кошти з бюджету для КНП «Варвинський центр первинної медико-санітарної допомоги»

Дата: 11.01.2024 14:35

Відповідно до затвердженої структури КНП «Варвинський центр первинної медико-санітарної допомоги» включає 3 амбулаторії – Варвинську, Журавську, Озерянську, які є центрами територій обслуговування. Структурними підрозділами амбулаторій є 13 фельдшерських пунктів, які надають долікарську допомогу жителям сільських населених пунктів.

Штатним розписом передбачено 68,0 штатних одиниць, фактично зайнятих – 58,5 штатних одиниць, 9,5 – вакантні. В закладі працює 45 медичних працівників, з них 9 лікарів, що надають первинну медичну допомогу, 1 лікар – стоматолог, 35 молодших спеціалістів з медичною освітою.

За рахунок коштів селищного бюджету касові видатки в 2023 році склали 4609,4 тис. грн.,  в тому числі:

-оплата праці працівникам ФП, кочегарам і стоматологу, працівникам, які входять до ВЛК  – 2236,3 тис. грн.;

-нарахування на оплату праці – 488,6 тис. грн.;

- придбання предметів, матеріалів на суму 215,7 тис. грн.: на суму 10,3 тис.грн. придбали 2 бензокоси для косіння трави на  прилеглих територіях та візок у Озерянську амбулаторію на суму 2,9 тис. грн., 0,6 тис.грн. – медичні бланки, 3,3 тис.грн. – батареї до безперебійників, 1,5 тис. грн. – маніпулятори до комп’ютерного обладнання, 15,7 тис. грн. – меблі, 16,4 тис. грн. – шпалери, фарба, розетки і кабель, використані для облаштування кабінетів, 1,4 тис.грн. – господарські товари, 72,5 тис.грн. –  вікна в Озерянську амбулаторію, 3,8 тис. грн. – екран, 4,5 тис. грн. – світодіодні лампи, 15,5 тис. грн. – диспансери для рушників і тримачі для рідкого мила, 4,0 тис. грн. – мило рідке; 1,4 тис.грн. – паперові рушники, 12,2 тис.грн. –  3 кушетки, 49,7 тис.грн. – 15 банкеток;

- придбання медикаментів і медичних виробів – 139,4 тис. грн.;

- оплата послуг (крім комунальних) – 214,6 тис. грн.: 16,2 тис.грн.  за інтернет, 0,4 тис. грн. за підключення лічильника, 73,3 тис. грн. за поточний ремонт кабінетів Варвинської амбулаторії, 1,4 тис.грн. – обслуговування котлів, 2,0 тис.грн. – повірка газоаналізаторів, 1,2 тис. грн. – повірка димоходів, 3,6 тис.грн. – перевірка вогнегасників, 4,7 тис.грн. – тех. обслуговування газопроводів, 111,8 тис.грн. – обладнання площадки для встановлення генератора.

-оплата теплопостачання – 244,5 тис.грн.;

- оплата послуг водопостачання та водовідведення – 10,5  тис. грн.;

-оплата електроенергії –237,0 тис. грн.;

- оплата природного газу –224,6 тис. грн.;

-оплата інших послуг (вивіз сміття, дрова) – 116,6 тис. грн.;

-оплата за навчання – 19,0 тис.грн.;

- безоплатний або пільговий відпуск лікарських засобів за рецептами лікарів по програмі «Соціальний захист окремих категорій громадян»  26,1 тис. грн.;

- туберкулін для здійснення туберкулінової проби Манту з метою діагностики інфікування мікобактерією туберкульозу – 37,0 тис. грн.;

- видатки спеціального фонду складають 436,5 тис.грн., за рахунок якого придбали генератор в Журавську амбулаторію на суму 80,0 тис. грн.,   ноутбуки – 174,9 тис. грн., принтер – 9,5 тис. грн., центрифуга – 9,4 тис.грн., 6,1 тис. грн. – бензопила, 15,0  тис. грн. – мікроскоп, 19,1 тис. грн. – дистилятор, 30,2 тис. грн. – спектрофотометр,  3,4 тис.грн. – сумка-укладка, 13,7 тис.грн. – візок для прибирання, 65,2 тис. грн. – обладнання для респіраторної терапії з насосом і відсмоктувачем.

За інформацією КНП «Варвинський центр первинної медико-санітарної допомоги»