Засідання команд психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими потребамив Озерянській школі

Дата: 11.01.2024 14:40

Одним з важливих етапів в реалізації інклюзивного навчання є проведення засідань команд психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами. 11.01.2024 року саме під час таких засідань в Озерянському ЗЗСО I-III ст., за участі фахівця (консультанта) ІРЦ Ніна Кармазін, розглядалися важливі питання щодо динаміки розвитку особливих дітей , моніторингу ефективних методів у роботі з цими дітьми, визначення напрямів надання корекційно- розвиткових та психолого- педагогічних послуг у подальшому навчанні.

Педагогічним працівникам закладу освіти було надано методичні рекомендації щодо адаптації/ модифікації освітніх програм/ середовища відповідно до потреб здобувачів освіти та визначено цілі навчання на II семестр 2023/2024 н.року.