Сплачуйте за розподіл газу в особистому кабінеті «Газмережі»

Дата: 18.01.2024 11:25

Завантажити квитанцію, переглянути стан рахунку, передати показання а головне – сплатити за розподіл газу, все це можна зробити в особистому кабінеті my.grmu.com.ua.! Тим паче, що січневі електронні рахунки за розподіл газу - вже у вашому Особистому кабінеті «Газмережі»!

Маючи всю інформацію по вашому особовому рахунку під рукою легко розрахувати свій платіж за рік:

помножити річний обсяг спожитого газу на тариф, що складає 2,112 за 1 куб.м, грн.

Або ж суму, що стоїть в нарахуваннях за цей місяць, помножити на 12 місяців.

А сплачуючи за квартал, пів року чи за рік вперед ви економите кошти на комісії.

Нагадуємо: розрахуватись за надану послугу розподілу газу потрібно до 20 числа. Цінуйте свій час – сплачуйте в особистому кабінеті https://my.grmu.com.ua/login з будь-якого гаджету.

Чернігівська філія «Газмережі» дякує споживачам за вчасну оплату послуг розподілу газу. Завдяки вашій підтримці, опалювальний сезон на Чернігівщині буде у безпеці!