ЗАПРОШУЄМО КОМПАНІЇ В ПРОЄКТ: “НАВІГАЦІЯ ПОВЕРНЕННЯ ВЕТЕРАНІВ: ПРОФЕСІЙНІ РІШЕННЯ ДЛЯ КОМПАНІЙ”

Дата: 05.02.2024 16:06

Громадська  організація  "Центр Зайнятості Вільних Людей"  запрошує HR-ів, працівників відділів кадрів та керівників підрозділів, в яких працюють ветерани, взяти участь у першому етапі проєкту — базовій навчально-консультаційній програмі для ефективної співпраці з ветеранами.

Вона складатиметься з двох тренінгів“Особливості комунікації та ефективної взаємодії з ветеранами” та “Як розробити дієву програму реінтеграції ветеранів у компанію : підходи, принципи, інструменти”.

Період проведення базової програми: січень – лютий 2024 року. В анкеті ви зможете обрати зручні для вас дати.

Детальніше тут.