Наставники команди "ЧОРНА ЗМІЯ" Варвинського ліцею №1

Дата: 12.02.2024 14:57

ЧИЖ ВІКТОРІЯ ВАСИЛІВНА - вчитель фізичної культури, вчитель-методист із 34-річним стажем педагогічної роботи. З шкільних років є рекордсменкою з різних видів спорту.

Кожного учня намагається залучити до спорту, плекає культуру здорового харчування та способу життя своїх вихованців.

Хобі - вишивання, лижні пробіжки.

Гасло по життю "ЧЕРЕЗ ТЕРНИ ДО ЗІРОК!"

ГУТАК ВІКТОР АНАТОЛІЙОВИЧ - вчитель фізичної культури, заслужений вчитель України. Постійно в русі. Керівник туристичного клубу "БРИГАНТИНА", який вже 53 роки приймає під свої вітрила юних спортсменів з пішохідного туризму.

Хобі - подорожі.

Гасло по життю "ЖИТТЯ - ЦЕ РУХ!"

КОВАЛЕНКО ВІТАЛІЙ МИКОЛАЙОВИЧ - вчитель фізичної культури вищої кваліфікаційної категорії.Мотивує учнів займатися спортом власним прикладом, адже тривалий час був гравцем футбольної команди "ФАКЕЛ", призер Чемпіонату України з футболу 1993 року.

Хобі - футбол, більярд, риболовля.

Гасло по життю "Успіх – це рух від невдачі до невдачі без втрати ентузіазму" Уїнстон Черчілль