«Шановний клієнт, вашу банківську картку заблоковано! Отримали подібне повідомлення? Йдіть в банк» –  поліцейські застерігають громадян від шахраї

Дата: 14.02.2024 10:26

Продиктувавши третім особам секретну інформацію про власну банківську картку, житель Прилук втратив більше 18 тисяч гривень.

Днями до поліції звернувся 48-річний прилучанин, який постраждав від дій шахрая. Чоловіку зателефонував невідомий і представився співробітником служби безпеки банку. Співрозмовник почав запевняти заявника, що його банківську картку заблоковано та переконав чоловіка назвати код з смс-повідомлення. Потерпілий так і вчинив, внаслідок чого втратив свої заощадження.

Поліцейські закликають мешканців Прилуччини не виконувати вказівок незнайомців та не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки. В такий спосіб шахраї можуть отримати доступ до ваших рахунків.