День відкритих дверей у Прилуцькому районному секторі № 3

Дата: 15.02.2024 11:33

«Пробація з громадою, в громаді, для громади» - під таким гаслом, цьогоріч, з нагоди 9-ої річниці ухвалення Закону України «Про пробацію» в Прилуцькому районному секторі № 3 пройшов «День відкритих дверей».
   Начальник сектору Анатолій Троян ознайомив відвідувачів з історією запровадження пробації в нашій державі, досягненнями та щоденною роботою із засудженими. Також присутнім було повідомлено мету і завдання, які стоять перед уповноваженим органом з питань пробації. Зокрема, забезпечення безпеки суспільства шляхом ресоціалізації засуджених, запобігання вчиненню ними повторних кримінальних правопорушень та забезпечення суду інформацією, що характеризує обвинувачених, з метою прийняття судом рішення про міру їхньої відповідальності.
   Подібні заходи – чудова нагода, нагадати громаді, що для успішного виконання завдань пробації, щодо запобігання повторним злочинам необхідна тісна та ефективна співпраця з органами поліції, місцевого самоврядування та громадськістю.
 Аліна Бородай,
провідний інспектор