Прилуцькі поліцейські нагадали дітям абетку дорожнього руху

Дата: 15.02.2024 15:30

Співробітники ювенальної превенції Прилуцького районного відділу поліції завітали до учнів початкових класів Прилуцької гімназії № 13 та розповіли їм про основні правила дорожнього руху.

Поліцейські нагадали дітлахам про необхідність дотримання правил дорожнього руху та про небезпеку, яка може чатувати на дорозі.

Особливу увагу поліцейські звернули на те, як важливо бути помітними на дорозі та мати на одязі світловідбиваючі елементи. Адже коли на вулиці швидко вечоріє, пішоходи стають практично невидимими у сутінках.

Як зазначила інспектор сектору ювенальної превенції Прилуцького райвідділу поліції Яна Гуменна: «Ми постійно проводимо для школярів профілактичні заняття. Під час такого спілкування діти повторюють Правила дорожнього руху України та мають змогу поставити поліцейським навідні запитання».