Всеукраїнський конкурс для учнів «Зимові свята в традиціях нашого народу»

Дата: 20.02.2024 15:39

«Зимові свята в традиціях нашого народу» … саме така назва Всеукраїнського конкурсу для учнів 1-11 класів освітньої платформи «На Урок».

Мета конкурсу — сформувати цікавість до вивчення народних традицій, допомогти школярам краще зрозуміти значення кожного свята та подарувати віру в різдвяну казку.

Вже традиційно здобувачі освіти Гнідинцівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів беруть участь у мистецьких конкурсах і даний конкурс – не виняток. Цього разу 16 учнів відгукнулося на запрошення учителя музичного мистецтва Інна Рубан-Оленіч ., випробувати власні знання здобуті на уроках та взяти участь у конкурсі.

Наші нагороди:

Сертифікат учасника - 4 учні: (Пуць Антон – 2 клас, Шмігленко Ярослав – 9 клас, Гасан Таміла – 11 клас, Мірошник Євгеній – 11 клас )

Диплом ІІІ ступеня -1 учениця: (Давиденко Віталіна – 6 клас)

Диплом ІІ ступеня -3 учні: (Хижняк Камелія – 1 клас, Стародуб Назар – 5 клас, Шмігленко Вікторія – 9клас)

Диплом І ступеня - 8 учнів: (Єлисеєнко Мирослав – 1 клас, Маслак Влада– 2 клас, Шмігленко Софія - 3 клас, Малько Ярослава – 4 клас, Єрмощенко Вікторія – 4 клас, Хижняк Нікіта – 4 клас, Заровський Андрій– 8 клас, Карасенко Валерія - 9 клас)

Щиро вітаємо учасників конкурсу з досягненнями із їхнім свідомим вибором узагальнити власні знання про особливості звичаїв зимового циклу календарно-обрядових свят, адже знання народних традицій є важливою складовою формування особистості та всієї нації і передачі знань та обрядів предків наступним поколінням.