Учні Варвинського ліцею №2 взяли участь змаганнях «Пліч-о-пліч»

Дата: 22.02.2024 11:12

16-17 лютого у спортивному комплексі ім. М.О. Галушки проходив ІІ етап Всеукраїнських шкільних ігор «Пліч-о-пліч». Команда Варвинського ліцею №2 «Австралійський крокодил» - активний учасник усіх видів спорту цих змагань. І наполеглива праця забезпечила гарний результат: перші місця з баскетболу та волейболу серед хлопців і дівчат, друге місце з футзалу серед хлопців. Усі учасники наших команд показали високу майстерність, сміливість, рішучість, силу волі, безкомпромісність і отримали грамоти, солодкі призи та  позитивні емоції. Переможці з баскетболу та волейболу будуть представляти  Варвинську громаду на ІІІ етапі Всеукраїнських змагань у квітні в м. Прилуки. Вітаємо всіх учасників та бажаємо гідно представити наш освітній заклад на змаганнях, чесно вибороти перемогу! Ми пишаємося вами!!!