На Прилуччині поліцейські зупинили автомобіль, водій якого перебував у розшуку

Дата: 22.02.2024 14:09

Патрульні Прилуцького районного відділу поліції встановили, що 27-річний водій легковика більше двох місяців намагався уникнути відповідальності за раніше вчинені злочини.

19 лютого під час патрулювання Прилуцького району екіпаж групи реагування патрульної поліції зупинили легковий автомобіль для перевірки документів.

Правоохоронці провели перевірку за наявними інформаційними обліками і встановили, що водій транспортного засобу перебуває у розшуку.

Для з’ясування всіх обставин на місці події патрульні викликали слідчо-оперативну групу Прилуцького райвідділу поліції.

Поліцейські встановили, що зловмисник вчинив два кримінальних правопорушення за частиною 1 статті 289 Кримінального кодексу України (незаконне заволодіння транспортним засобом) та частиною 1 статті 263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами).

Варвинським районним судом Чернігівської області чоловіка засудили до відбуття покарання у вигляді позбавлення волі.

Однак зловмисник намагався уникнути покарання і переховувався від правоохоронних органів.