ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ...

Дата: 28.02.2024 19:00

28 лютого Варвинська громада попрощалася із загиблим героєм з Озерян, захисником рідної землі Телюком Миколою Володимировичем.

Він народився 6 грудня 1989 року в селі Брагинці. У 2009 році закінчив Дігтярівське професійно-технічне училище, здобув спеціальність тракторист-машиніст. У 2009-2010 проходив строкову військову службу.

З 2012 року працював у СТОВ «Дружба-Нова» трактористом. Був мобілізований до лав збройних сил 2 серпня 2022 року. Службу проходив у званні солдата на посаді радіотелефоніста у військовій частині А7104.

Трагічно загинув 15 лютого біля населеного пункту Синьківка, Куп’янського району Харківської області.

Поховали захисника на кладовищі у селі Озеряни. Попрощатися з героєм прийшли сотні людей – рідні та друзі. З вшанувальним словом до присутніх звернулась селищний голова Валентина Саверська-Лихошва, староста Світлана Лозицька та однокласниця загиблого Юлія Гайдук. Провести героя приїхали його бойові побратими.  Поминальну службу проводив отець Леонід, настоятель Хресто-Воздвиженського храму ПЦУ.
     Варвинська  громада схиляє голови у скорботі та розділяє біль непоправної втрати, висловлюючи щирі співчуття рідним Героя.

Царство Небесне Воїну! Світла та вічна пам'ять.