Молодіжний простір в селі Гнідинці

Дата: 06.03.2024 10:53

Триває молодіжний проєкт "Сільські молодіжні ініціативи "Шлях змін" в селі Гнідинці. Озираючись назад, хочемо подякувати небайдужим людям, завдяки кому вдалося зробити ремонт в приміщенні старої шкільної майстерні та облаштувати безпечний та комфортний простір.

Ми вдячні Віталію Маслаку, Андрію Рибальченко, Валерію Малько, Юрію Гавриленко, Лідії Смаглюк, Лесі Бойко.

Ця історія, приклад того, як люди, розуміючи важливість підтримки молоді, приклали багато зусиль та свого особистого часу, щоб запрацювали "сільські молодіжні ініціативи".

Цей простір став майданчиком для нових можливостей в реалізації нових соціальних ініціатив та проєктів в нашій громаді! Тож дякуючи, рухаємося далі!