Відзначили добровольців громади

Дата: 14.03.2024 15:43

З нагоди  Дня українського добровольця селищний голова Валентина Василівна Саверська-Лихошва нагородила відзнаками Варвинської селищної ради членів Добровольчого формування Варвинської СТГ. З метою  сприяння подальшого зміцнення патріотичного духу в суспільстві, посилення суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань були відзначені Прудяк Віктор Володимирович, Бавикін Микола Миколайович та Кардаш Анатолій Іванович.

Цей день встановлено не лише для того, щоб пам'ятати, через що пройшла і проходить зараз наша країна, а й щоб вшанувати та підтримати героїзм всіх захисників нашої незалежності.

Чудовий приклад патріотів-добровольців усієї України, які об’єднані спільною метою — дати гідну відсіч агресору, — продемонстрували всьому світові небачену за своїми масштабами рішучу готовність  боронити рідну землю. 14 березня відзначається День українського добровольця. Це молоде свято було запроваджене у 2017 році постановою Верховної Ради, адже цього дня у 2014 році 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану зібрали для формування добровольчого батальйону.