ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ...

Дата: 14.03.2024 16:38

14 березня Варвинська громада попрощалася із загиблим героєм з села Світличне - Олегом Миколайовичем Шакуненко.

Захисник рідної землі трагічно загинув 3 березня 2024 року в селі Роботине, Пологівського району Запорізької області.

Він народився 6 травня 1976 року в селі Лукашівка Чернігівського району, Чернігівської області. З 1991 до 1994 навчався у Куликівському СПТУ №30. У 1994-1996 роках проходив строкову військову службу. Працював у ПАТ «Укрнафта» бурильником. З 2016 до 2019 проходив військову службу за контрактом в зоні АТО.

Останні роки жив в Одесі, звідки і був  мобілізований до лав Збройних Сил України 9 березня 2022 року Приморським РТЦК Одеської області. Службу проходив у званні старший солдат на посаді водій кулеметного відділення.

Поховали загиблого на кладовищі у селі Світличне. Попрощатися з героєм прийшли сотні людей –рідні та друзі. З вшанувальним словом до присутніх звернулась селищний голова Валентина САВЕРСЬКА-ЛИХОШВА та староста Гнідинцівського старостинського  округу Ольга Ситник.  Поминальну службу проводив отець Леонід, настоятель Хресто-Воздвиженського храму ПЦУ.

Варвинська  громада схиляє голови у скорботі та розділяє біль непоправної втрати, висловлюючи щирі співчуття рідним Героя.

Вічна пам’ять тим, хто ціною власного життя та здоров’я захищають нашу державу від російського окупанта.