День відкритих дверей у Київському національному університеті культури і мистецтв

Дата: 18.03.2024 11:05

В часи,які ми проживаємо , багато горя і бід. Наше завдання для дорослих- максимально розвантажувати наших дітей ,дарувати їм тепло і позитивні емоції.Саме такі емоції отримали сьогодні майбутні випускники ЗЗСО Варвинської ТГ. Майже 100 здобувачів освіти із Варви,Журавки, Озерян та Гнідинець ,мали змогу поїхати на екскурсію до столиці в Київський національний університет культури і мистецтв в рамках Днів відкритих дверей. Щирі слова вдячності адміністрації цього закладу за організацію поїздки і крутезну екскурсію, яка для наших учнів була повністю безкоштовна.