Сонячні панелі для Варвинського ліцею №1

Дата: 19.03.2024 16:00

У сучасному світі постійно зростає необхідність у сталому та чистому джерелі енергії. У цьому контексті сонячна енергія набуває все більшого значення.

Однією з переваг є їхнє екологічне виробництво електроенергії.

Іншим важелем є їхній потенціал для забезпечення стабільного джерела енергії у віддалених та важкодоступних місцях.

Сонячні панелі та сонячні електростанції є капіталовкладенням у майбутнє та нескінченним ресурсом, що означає, що інвестиція у сонячні електростанції має потенціал повернення і довготривалої економічної вигоди.

Благодійний Фонд «Фортечний» https://www.facebook.com/reel/1590485341718480 та міжнародна організація «Електрики без кордонів» ̶ недержавні установи, які надали можливість нашому освітньому закладу долучитися до проєкту використання відновлювальних джерел енергії. За їх сприяння отримано та встановлено обладнання для безперервного енергозабезпечення, що створить належні умови для організації якісного освітнього середовища.

ДЯКУЄМО ЗА НАДАНУ МОЖЛИВІСТЬ У ВІДНОВЛЕННІ ВІЛЬНОЇ ТА СИЛЬНОЇ УКРАЇНИ !