Тренінг з формування компетентностей учнів у освітньому процесі в умовах Нової Української Школи

Дата: 21.03.2024 14:26

20 березня у КЗЗСО І-ІІІ ст "Варвинський ліцей 1" відбулось четверте засідання спільноти вчителів початкових класів громади. Колег об'єднала тема : "Формування компетентностей учнів у освітньому процесі в умовах НУШ". На Професійному стандарті "Вчитель початкових класів ЗЗСО" акцентувала увагу педагогів Марина Саверська, директор ЦПРПП. Питання"Педагогіка партнерства як продуктивна форма взаємодії учителя та учнів" розкрила Ярина Назим, консультант Центру. Про інтерактивні форми організації навчальної діяльності молодших школярів на уроках НУШ розповіли Лідія Шостакова та Тамара Роденко, вчителі КЗЗСО І-ІІІ ст "Варвинський ліцей 2". З методичними аспектами проведення тематичних днів у початковій школі ознайомила Ірина Хоменко. Тренінг про створення та використання хмари слів на уроках в НУШ провела Тетяна Коваленко, вчитель КЗЗСО І-ІІІ ст "Варвинський ліцей 1". Підсумувала методичний ринг Нінель Квач, вчитель даного ліцею, керівник спільноти. Працівники Центру щиро вдячні педагогам громади за цікаву та плідну роботу, бажають учасникам творчості, креативу, натхнення на нові звершення на педагогічній ниві. Продовжуємо командну роботу.