Психологічний тренінг - розбудова мирного, демократичного та гендерного рівноправного суспільства в Україні

Дата: 21.03.2024 14:44

20 березня на базі КЗЗСО І-ІІІ ступенів «Варвинський ліцей № 1» відбулось тренінгове заняття з працівником центру соціальної служби Ященко Аліною.

Вона ознайомила педагогічних працівників закладу з теоретичними засадами визначення сутності проблеми гендерно зумовленого та домашнього насильства, класифікаціями насильства та методами запобігання насильству. Психологічний тренінг проводиться в рамках проєкту «Розбудова мирного , демократичного та гендерного рівноправного суспільства в Україні – Фаза ІІ», який реалізується Українським Жіночим Фондом у партнерстві зі структурою «ООН Жінки» в Україні у Сумській, Чернігівській, Кіровоградській, Запорізькій, Луганській та Донецькій областях за фінансової підтримки Уряду Норвегії.

В умовах сьогодення такі зустрічі дають нам змогу дізнатися щось нове і корисне для своєї безпеки.