Поліцейські розслідують обставини смертельної автопригоди у Прилуках

Дата: 27.03.2024 16:38

Поліція розпочала кримінальне провадження за фактом зіткнення двох легкових автомобілів, внаслідок якої загинув пасажир «вазівки».

Інформація про дорожньо-транспортну пригоду надійшла до поліції 23 січня близько 11-ї години.

На місце події негайно прибули група реагування патрульної поліції, слідчо-оперативна група Прилуцького райвідділу поліції та слідчий з розслідування злочинів у сфері транспорту поліції області.

Попередньо поліцейські встановили, що на перехресті вулиць Гвардійська-Перемоги відбулося зіткнення транспортних засобів «ВАЗ» та «Мерседес». Внаслідок аварії 73-річний пасажир «ВАЗу» загинув на місці події, а двоє керманичів 2002 та 2003 років народження отримали тілесні ушкодження. Одного з них госпіталізували.

Транспортні засоби правоохоронці вилучили до відділу поліції.

Слідчий поліції встановлює повну картину дорожньо-транспортної пригоди у рамках провадження, відкритого за частиною 2 статті 286 Кримінального кодексу України.

У рамках провадження призначено низку експертиз. Тривають слідчі дії.