День дитячої книги у Варвинській публічній бібліотеці

Дата: 02.04.2024 14:36

Щороку 2 квітня світова спільнота відзначає День дитячої книги. Адже саме книга відкриває малечі двері у великий захопливий світ, наповнений новими знаннями і пригодами, вчить розуміти себе та інших, робить їх трішки мудрішими та щасливішими.

У цей особливий день наші бібліотекарі вирішили зробити маленьке свято своїм найменшим читачам – школярикам з 1- Б класу ліцею № 1. Разом занурились у чарівний світ казки і запропонували прикрасити свої книги незвичайними закладками у техніці оригамі. Декілька геометричних згинів і складок, - і ось уже кольоровий папір перетворився у закладку-куточок. Трішки фантазії, - і наші трикутнички схожі на веселих пустотливих котиків, зайчиків, лисичок, курчаток, жабок, рибок та медуз…Тепер оригінальні авторські закладки прикрашатимуть кожну дитячу книжечку і радуватимуть маленьких книголюбів. На останок ми побажали нашим друзям, щоб їх полички частіше поповнювалися новими цікавими книжечками, а читання стало улюбленим заняттям, приносило задоволення та незабутні приємні враження!