18 квітня виїзд мобільної бригади лікарів у Варві

Дата: 10.04.2024 10:49

18 квітня 2024р.  в приміщенні КНП "Варвинський ЦПМСД" будуть приймати висококваліфіковані спеціалісти лікарі: кардіолог,  невропатолог, ендокринолог,  дитячий  отоларинголог, педіатр, гастроентеролог, лікар УЗД, онколог-мамолог, дитячий кардіолог, дитячий невропатолог, дитячий гастроентеролог, дитячий ортопед-травматолог. Прийом БЕЗКОШТОВНИЙ.

В рамках події, у  виїзному пункті ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілактики хвороб», усі охочі можуть пройти експрес-скринінг на цукровий діабет, вірусні гепатити та провести вимірювання тиску.

Фахівці Варвинського відділення ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілактики хвороб» проведуть дослідження  води з криниць на вміст нітратів. Приходьте разом зі зразками води 0,5 л з ваших криниць та дізнайтеся наскільки безпечною є вода яку ви вживаєте.

Запис з понеділка по п’ятницю за тел.  066-384-06-25 з 8-16 години.

Варвинське відділення ДУ «Чернігівський ОЦКПХ»