ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ...

Дата: 11.04.2024 15:09

11 квітня Варвинська громада у глибокій скорботі провела в останню путь вірного сина України, мужнього захисника – Сергія Григоровича В’юницького.

Він народився 9 лютого 1970 року у Варві. Закінчив Дігтярівське СПТУ за спеціальністю тракторист.

13 травня 2022 року був мобілізований до лав Збройних Сил України. Службу проходив у військовій частині А1815 у званні старший солдат на посаді гранатометник.

Захисник трагічно загинув 7 квітня в селі Старомайорське Волноваського району Донецької області.

Мітинг-реквієм на кладовищі у Варві зібрав сотні людей з усієї громади. Селищний голова Валентина Саверська-Лихошва висловила глибокі співчуття родичам та близьким. Із вшанувальним словом до присутніх звернувся  побратим загиблого. Поминальну службу проводив пастор церкви Преображення  Капарчук Мирослав Володимирович.

Висловлюємо щирі співчуття родині загиблого захисника української землі.

Невимовний біль втрати для родини, для громади, для всієї України.