Розпочався аналіз діяльності відділу освіти Варвинської селищної ради

Дата: 18.04.2024 09:13

16 квітня розпочався аналіз діяльності відділу освіти Варвинської селищної ради Прилуцького району щодо формування ефективної мережі закладів освіти.

Під час здійснення аналізу діяльності органу управління освітою комісія управління Служби у складі:

Ірини Усік, заступника начальника управління – начальника відділу інституційного аудиту та позапланового контролю;

Вікторії Черевко, головного спеціаліста відділу моніторингу, сертифікації та взаємодії з органами місцевого самоврядування;

Тетяни Потапової, головного спеціаліста відділу інституційного аудиту та позапланового контролю;

Ганни Володько, головного спеціаліста - юрисконсульта управління Служби,

вивчать та проаналізують:

Як забезпечується реалізація державної політики щодо доступності дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти?

Чи співпрацює відділ освіти з громадськістю з питань управління освітою?

Чи створено у громаді умови для забезпечення прав і можливостей дітей з особливими освітніми потребами для здобуття ними освіти на рівнях дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти?

Як організовано роботу з ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів?

У встановлені терміни керівництву Варвинської селищної ради буде надано аналітичну інформацію, необхідну для прийняття обґрунтованих управлінських рішень, та рекомендації з питань підвищення ефективності у забезпеченні якості освіти у громаді.

Нагадаємо, що Порядок здійснення аналізу діяльності місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, їх структурних підрозділів з питань освіти затверджений наказом Міністерстві освіти і науки України від 07.12.2021 року №1313, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 27 січня 2022 р. за № 97/37433  https://is.gd/MAf6IX