Поліцейський офіцер громади Юрій Борсук завітав у дитячий садок "Казка"

Дата: 25.04.2024 10:32

У рамках проведення «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» 23 квітня до закладу дошкільної освіти «Казка» завітав поліцейський офіцер громади Борсук Юрій Миколайович.

Сьогодні, як ніколи зростає співпраця закладів освіти з працівниками правоохоронних органів. Адже профілактична робота дає можливість виробляти у дітей уміння діяти в конфліктних ситуаціях, приймати правильні рішення, володіти навичками самозбереження, знати свої права та обов’язки.

Діти охоче спілкувались з поліцейським, активно брали участь в обговоренні та відповідали на запитання, розглядали спорядження, приміряли справжній поліцейський шолом і навіть скористалися гучномовцем, з якого вустами маленького вихованця групи «Калинка» Данила Сидоренка прозвучало гордо «Слава Україні».

Дошкільнята, чітко дотримуючись правил дорожнього руху, проявили себе і в ролі пішоходів та водіїв в автомістечку, яке розгорнулося біля ігрових майданчиків.

Наостанок кожен охочий з малюків міг посиділи у службовому автомобілі і відчути себе поліцейським.