Тиждень біології хімії та екології в Озерянському закладі освіти

Дата: 29.04.2024 14:22

З метою покращення знань про природу, розвитку почуття відповідальності за Землю, заохочення до вивчення природничих наук, з 19 по 26 квітня у нашій школі проходив тиждень біології, хімії та екології.

Упродовж тижня учні поринули у світ цікавого «природничого» життя. Було проведено ряд цікавих та змістовних заходів спрямованих на поглиблення біологічних знань учнів та виховання в них почуття любові до природи рідного краю. Учні 6 класу взяли участь у брейн-рингу " Захоплюючий світ природи"вч. Леоненко В.П.). Семикласники, разом з Валентиною Петрівною, охоче гортали сторінки біологічного калейдоскопу, а учні 10 та 11 класів долали перешкоди біологічного марафону "Універсальна біологія". Для вихованців 8 та 9 класу (вчитель Дмитренко Л.О.) було проведено інтелектуально біологічний турнір "Чи знаєш ти свій організм". З великим задоволенням семикласники крокували маршрутом "Хіміленду", відвідавши провінцію Формул, країну Чудес та місто Кухарів.