Протягом вихідних прилуцькі поліцейські задокументували три факти незаконного зберігання наркотиків

Дата: 30.04.2024 10:40

Заборонені наркотичні речовини правоохоронці виявили у двох жителів Прилук та мешканки Варвинської громади. За всіма фактами поліцейські розпочали кримінальне провадження.

Двох підозрілих чоловіків та жінку співробітники кримінальної поліції викрили під час проведення оперативно-розшукових заходів. Правоохоронцям вони зізналися, що мають при собі наркотики.

З метою документування злочинів, на місці події прибула слідчо-оперативна група Прилуцького районного відділу поліції.

Поліцейські вилучили у зловмисників згортки з кристалічною речовиною та направили на проведення експертних досліджень.

Дізнавач поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури розпочав три кримінальні провадження за частиною 1 статті 309 Кримінального кодексу України (визначає відповідальність за зберігання наркотиків або психотропних речовин). Її максимальна санкція - до п’яти років обмеження волі.

Триває досудове розслідування.