Поліцейські Прилуцького району продовжують навчати правилам дорожнього руху юних пішоходів

Дата: 30.04.2024 10:41

Співробітники Прилуцького районного відділу поліції та поліцейські офіцери громад Прилуцького району в рамках «Тижня безпеки дорожнього руху» провели низку профілактичних уроків для вихованців дошкільних навчальних закладів.

Під час зустрічі поліцейські пояснили найменшим учасникам дорожнього руху правила переходу вулиці, коли є пішохідний перехід та світлофор, а також при їх відсутності. Правоохоронці ознайомили дітей з правилами безпечної їзди на велосипедах та самокатах і нагадали, де їм можна, в такому іще маленькому віці, їздити на своїх двох, а то трьох колісних "друзях".

Дошкільнята вміло відповідали на запитання поліцейських, а також отримали нові цікаві знання.