Благодійна організація "Чернігівська Мережа" –підтримка підопічних пробації

Дата: 02.05.2024 11:00

Наразі в Україні близько 384 людей на кожні 100 000 населення живуть з ВІЛ-інфекцією. Своєчасна діагностика є ключовим чинником для ефективного лікування, що значно продовжує життя.

У рамках проєкту Інновації для подолання епідемії ВІЛ,  соціальна працівниця БО "Чернігівська Мережа" Людмила Івкіна завітала до Прилуцького районного сектору № 3 філії ДУ центр пробації в Чернігівській області з важливою місією — провести тестування на ВІЛ, надати підтримку та інформацію про методи захисту від інфікування, а також забезпечити профілактичними матеріалами осіб, які були засуджені до кримінальних покарань, що не передбачають позбавлення волі. Охочих клієнтів пробації ініціювали на тестування за допомогою швидкісних тестів, які дають можливість швидко отримати результат, та дозволяють проведення тестування практично в «польових» умовах.

Аліна Бородай,

провідний інспектор