Рятувальники повідомляють

Дата: 03.05.2024 10:58

Наближається Великдень – одне з найважливіших релігійних свят, яке пов’язане не тільки зі службою й освяченням пасхальних страв, а й з використанням вірянами відкритого вогню свічок і лампадок під час масового перебування у культових закладах. Саме тому, упродовж тижня з метою забезпечення пожежної та техногенної безпеки під час Великодня, фахівці Прилуцького РУ ГУ ДСНС України у Чернігівській області здійснюють у культових закладах рейдові обстеження стану відповідності вимогам пожежної безпеки первинних засобів пожежогасіння, електронагрівальних приладів та приладів опалення, шляхів евакуації, місць використання відкритого вогню тощо. Крім того, з настоятелями храмів та персоналом надзвичайники проводять інструктажі з питань пожежної та техногенної безпеки, а також надають пам'ятки із роз’ясненням основних правил пожежної безпеки в культових закладах.

Начальник Прилуцького РУ ГУ ДСНС

України у Чернігівській області                                      Андрій ТКАЧЕНКО