За матеріалами СБУ винесено вирок рашисту, який стріляв у мирних жителів Чернігівщини

Дата: 08.05.2024 14:05

Фото без описуЗа матеріалами СБУ суд виніс вирок російському військовому, який стріляв у мирних жителів Чернігівщини.

Ідеться про військовослужбовця 74-ї окремої мотострілкової бригади збройних сил рф 26-річного Олексія Улецького.

За матеріалами слідства, 24 лютого 2022 року бригада, у складі якої був Улецький, окупувала село Сибереж Чернігівського району.

У березні російський загарбник, перебуваючи поблизу одного з господарств, напав на місцевих чоловіка та жінку. Щоб залякати мирних мешканців, рашист відкрив вогонь з автоматичної зброї в бік потерпілих. У наслідок обстрілу місцева жителька отримала поранення.

На підставі зібраних слідчими СБУ доказів, суд визнав російського окупанта винним за ч. 1 ст. 438 Кримінального кодексу України (порушення законів та звичаїв війни).

Йому заочно призначено покарання – 11 років ув’язнення.

СБУ вживає комплексні заходи для притягнення військового злочинця до відповідальності.

Розслідування проводили співробітники СБУ Чернігівської області за процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури.