Дата: 13.05.2024 11:27

та обговорення відповідальних проектів рішень, що виноситимуться на розгляд сесії Варвинської селищної ради:

Назва територіальної одиниці

Дата проведення

Час проведення

Гнідинцівський старостинський округ

с. Світличне

21.05.2024

10.00 год.

Гнідинцівський старостинський округ

с. Остапівка

22.05.2024

10.00 год.

Громадські обговорення  проводяться з 26 червня 2023 року по 26 червня 2024 року.

Прізвище та ім’я особи, визначеної відповідальною за проведення громадського обговорення – Філоненко Олександр Іванович, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Варвинської селищної ради. Контактна особа – Лущик Любов Олександрівна, начальник відділу освіти Варвинської селищної ради (тел. 095-0326220).

Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення, узагальнення, висловлених в ході проведення громадського обговорення зауважень та пропозицій, здійснюється організатором.

Після отримання висловлених пропозицій та проведення аналізу відбудеться оприлюднення результатів громадського обговорення на сайті Варвинської селищної ради.