«Запобігти, врятувати, допомогти»: на Прилуччині школярі ознайомилися з роботою екстрених служб

Дата: 13.05.2024 15:19

Днями співробітники ювенальної превенції Прилуцького районного відділу поліції спільно з ДСНС та представниками Червоного Хреста України провели пізнавальну акцію для учнів Дубовогаївської загальноосвітньої школи.

Поліцейські розказали дітям про важливість дотримання правил мінної безпеки та про алгоритм дій у разі виявлення вибухонебезпечних чи підозрілих предметів. Правоохоронці також розповіли про правила безпеки в начальному закладі, в побуті та на дорозі.

Під час акції правоохоронці мали на меті цікаво та доступно донести до дітей різного віку правила безпечної поведінки у різноманітних ситуаціях.

Поліцейські детально зупинились на безпеці на дорозі, розказали дітлахам як важливо дотримуватись правил дорожнього руху.

На завершення заходу діти та педагоги подякували поліцейським і зробили на згадку спільні знімки.