Поліцейські Прилуцького району взяли участь у відкритті двох спеціалізованих класів безпеки

Дата: 13.05.2024 15:40

Поліцейський офіцер Парафіївської громади Олег Сидоренко спільно з старшим інспектором сектору кадрового забезпечення Олесею Чигрин та співробітниками ДСНС підтримали початок навчання дітей у новостворених класах Бережівського та Тростянецького ліцею Парафіївської громади.  Гості провели урок з безпеки та нагадали дітям правила безпечної поведінки.

Унікальність таких класів в тому, що вони укомплектовані інвентарем та матеріалами, які необхідні для навчання.

У спеціалізованих класах учні не лише теоретично вивчатимуть правила дорожнього руху, пожежної та мінної безпеки, але і отримають можливість відпрацювати навички на практиці. Навчальні теми викладатимуть фахівці відповідних сфер: поліцейські, рятувальники, медичні працівники, військові та інші.