Свідки ДТП, відгукніться!

Дата: 20.05.2024 14:23

У рамках розслідування смертельної дорожньо-транспортної пригоди поблизу села Петрівське Сухополов’янської громади поліція розшукує свідків та очевидців події.

3 травня близько 21-ї години водій автомобіля «Ауді», здійснюючи обгін легковика «Фольксваген», виїхав на смугу зустрічного руху та скоїв зіткнення з вантажівкою з напівпричепом.

У результаті автопригоди всі троє чоловіків, які перебували в автомобілі «Ауді», загинули. Водії та пасажири інших автомобілів не постраждали.

Нині поліція розслідує обставини ДТП у рамках провадження за частиною 3 статті 286 Кримінального кодексу України.

Якщо вам що-небудь відомо про обставини цієї події, прохання телефонувати за номером 050-687-39-59 (слідчий СУ ГУНП в Чернігівській області Станіслав Тищенко)

Не залишайтеся байдужими!