На Прилуччині поліцейські виявили незаконний посів нарковмісних рослин

Дата: 21.05.2024 16:15

Понад чотириста кущів конопель виявили та вилучили співробітники Ічнянського відділення поліції в ході санкціонованого обшуку домогосподарства 43-річного мешканця Ічнянської громади. Крім того, чоловік зберігав вдома готові до вживання наркотики.

Днями поліцейські отримали інформацію про те, що місцевий мешканець вирощує на своєму подвір’ї нарковмісні рослини.

У ході слідчої дії правоохоронці виявили на присадибній ділянці чоловіка 431 рослину, схожу на коноплі. Також у помешканні фігуранта правоохоронці виявили та вилучили висушені стебла конопель, а також рослинну речовину, схожу на канабіс.

Все вилучене правоохоронці направили для проведення експертизи.

Дізнавач під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури проводить досудове розслідування за кількома статтями Кримінального кодексу України:

- ст. 310 (незаконний посів або вирощування конопель);

- ст. 309 (визначає відповідальність за зберігання наркотиків або психотропних речовин).

Досудове розслідування триває.