Друга річниця загибелі ГЕРОЯ УКРАЇНИ

Дата: 22.05.2024 10:05

22 травня минає два роки як відважно загинув в бою за незалежність Батьківщини ГЕРОЙ УКРАЇНИ, наш земляк, СЕРГІЙ БОЖКО.

Народився 16 серпня 1997 року в с. Гнідинці.

В 2010 році закінчив Кухарську ЗОШ І-ІІ ст., далі продовжував навчання в Ладанській філії Прилуцького професійного ліцею за спеціальністю «кухар-кондитер». В 2017 році закінчив Національну академію внутрішніх справ, за спеціальністю «правоохоронна діяльність».

З травня 2017 року працював в Прилуцькому відділі поліції Головного Управління Національної поліції в Чернігівській області, на посаді дільничого офіцера поліції.

У липні 2018 року Сергій вступає на військову службу за контрактом до військової частини А2802. З січня 2020 року перевівся до військової частини А0878 проходив службу за посадою розвідник сапер. З 01 червня по 26 листопада 2019 року брав участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони м. Маріуполь Донецької області.

У 2020 році вступив до ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка», на заочну форму навчання за спеціальністю журналістика.

У серпні 2021 року вирішив продовжити кар’єру військового, підписавши контракт з військовою частиною А0409 – оператор протитанкового відділення.

В населеному пункті Луганське Бахмутського району Донецької області 22 травня Сергій, здійснивши героїчний вчинок, загинув у пекельному бою з рашистами.

25 травня 2022 року в селі Журавка на місцевому кладовищі поховали відважного воїна - БОЖКА СЕРГІЯ ВІТАЛІЙОВИЧА.

Йому присвоєно звання "Герой України" з удостоєнням ордена "Золота зірка" посмертно.

Висловлюємо глибокі співчуття рідним, близьким з приводу непоправної втрати.

НАЗАВЖДИ В НАШІЙ ПАМ'ЯТІ, ВІЧНА СЛАВА ГЕРОЮ.