Прилуцькі поліцейські викрили чоловіка у незаконному зберіганні наркотиків та зброї

Дата: 03.06.2024 10:46

Співробітники Прилуцького районного відділу поліції в ході санкціонованого обшуку вилучили у 44-річного мешканця Малодівицької громади згортки з сухою подрібненою речовиною рослинного походження, незареєстрований пістолет та інші речові докази.

У результаті проведення оперативно-розшукових заходів співробітники кримінальної поліції отримали інформацію про те, що мешканець Прилуцького району причетний до незаконного обігу наркотичних засобів.

У ході слідчої дії правоохоронці виявили у чоловіка підготовлений до вживання канабіс, пристрої для куріння наркотиків, зброю та інші речові докази.

Все вилучене направлено для проведення експертних досліджень.

Нині триває досудове розслідування у провадженні, розпочатому за частиною 1 статті 309 Кримінального кодексу України (незаконне виготовлення чи зберігання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів).

Процесуальне керівництво у справі здійснює Прилуцька окружна прокуратура.