На Прилуччині жінка повірила псевдобанкірам та втратила майже 30 тисяч гривень: поліція застерігає громадян від шахраїв

Дата: 03.06.2024 10:54

Поліцейські закликають громадян не переходити за сумнівними посиланнями в Інтернеті та не виконувати вказівок незнайомців, які повязані з переведенням коштів.

24 травня до поліції звернулась 39-річна мешканка Ічнянської громади. Жінка повідомила, що в месенджері «Вайбер» вона отримала повідомлення про отримання грошової допомоги для всіх українців. Перейшовши за посиланням, з її банківського рахунку відразу зникло 5 тисяч гривень. Пізніше на телефон жінки зателефонував невідомий і представився співробітником фінустанови. Співрозмовник почав запевняти заявницю, що її банківську картку зламали шахраї та переконав перерахувати всі її заощадження на вказаний ним рахунок. Потерпіла так і вчинила, внаслідок чого втратила ще понад 22 тисячі гривень.

Нині поліція розшукує причетних до шахрайства у рамках відкритого кримінального провадження.

Памятайте: будь-яка соціальна допомога не оформлюється в соцмережах, для цього слід звернутися до державних установ.