ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ...

Дата: 13.06.2024 09:28

13 червня на кладовищі у Варві вшанували пам'ять Бакуна Миколи Володимировича. Хоробрий захисник рідної землі загинув поблизу населеного пункту Строжеве Донецької області.

Він народився 22 травня 1977 року в с. Кухарка. У 1995 році закінчив СПТУ №8 за спеціальністю столяр-слюсар. У 1995-1996 проходив строкову військову службу.

1 вересня 2021 року прийшов працювати в АТ «Чернігівгаз» слюсарем з експлуатації та ремонту підземних газопроводів третього розряду у Варві. 28 липня 2022 року був мобілізований до військової частини А2613. Був військовим медиком, службу проходив у званні старший матрос. З 13 червня 2023 року вважався безвісно відсутнім. 22 січня 2024 року згідно з постановою ідентифікували тіло.

До вшанування загиблого долучились заступник селищного голови Андрій Галушка, родина та колеги загиблого.

Висловлюємо щирі співчуття родині. Поділяємо біль невимовного горя.

Вічна пам’ять Герою, який ціною власного життя захищав нашу державу від російського окупанта.